Akira Toriyama rozczarowany animacją Dragon Ball Super i filmem Dragon Ball Evolution

Nowości związane z DB.
Awatar użytkownika
DoMod
Administrator
Administrator
Podziękował : 10 razy
Otrzym. podz. : 42 razy
Kontaktowanie:

Akira Toriyama rozczarowany animacją Dragon Ball Super i filmem Dragon Ball Evolution

Postautor: DoMod » 28 sty 2016, 23:42

Akira Toriyama - twórca mangi Dragon Balla ostatnio wyraził swoje niezadowolenie z powodu nowej serii anime (Dragon Ball Super). Wziął również na celownik film akcji: Dragon Ball Super Evolution.

Wszystko zostało napisane w magazynie "Dragon Ball 30th Anniversary Super History Book".

Komentarz Akiry Toriyamy z magazynu "Dragon Ball 30th Anniversary Super History Book":

"Sądziłem że zostawiłem DB za sobą, ale jednak po tym jak zdenerwowałem się na film kinowy [Dragonball: Evolution], musiałem napisać od nowa cały scenariusz [Battle of Gods], a teraz skarze się (narzekam) na jakość nowego anime w telewizji [Dragonball Super], zrozumiałem że seria Dragon Ball znaczy dla mnie zbyt wiele abym mógł to zostawić."

Obrazek Komentarz Akiry po angielsku:

"Dragon Ball once became a thing of the past to me, but after that, I got angry about the live-action movie, re-wrote an entire movie script, and now I’m complaining about the quality of the new TV anime. It seems Dragon Ball has grown on me so much I can’t leave it alone."

Obrazek
dragon-ball-super.ga - Wszystkie odcinki online Dragon Ball Super PL i nie tylko :D.

11398598 Obrazek
Awatar użytkownika
DoMod
Administrator
Administrator
Podziękował : 10 razy
Otrzym. podz. : 42 razy
Kontaktowanie:

Re: Akira Toriyama rozczarowany animacją Dragon Ball Super i filmem Dragon Ball Evolution

Postautor: DoMod » 29 sty 2016, 1:35

Jeszcze znalazłem filmik na YT poruszający te samą kwestię:

https://www.youtube.com/watch?v=NevFOROSm84
dragon-ball-super.ga - Wszystkie odcinki online Dragon Ball Super PL i nie tylko :D.

11398598 Obrazek

Wróć do „Aktualności”